Kayıt Sorgulama

SNO Adınız Soyadınız Azalan sıralama Cinsiyet Doğum Tarihi Yarışma Kategorisi Kulüp Şehir Kayıt Durumu
42 Berrin Acar Kadın 01/03/1996 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
51 ANIL AÇIKBAŞ Erkek 01/03/1988 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
55 Satiye Akcay Kadın 26/11/1991 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
57 Muhittin Akdemir Erkek 01/01/1979 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
19 SERKAN ALBAYRAK Erkek 16/03/1982 10 Km FERDİ Zonguldak Onaylanmadı
25 Talat Alkan Erkek 18/01/1969 10 Km FERDİ Artvin Onaylanmadı
8 HATİCE ASLI ALTAN Kadın 13/01/1982 10 Km FERDİ Ankara Onaylandı
76 Demet Arat Kadın 14/05/1963 10 Km Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
48 Mustafa Arslan Erkek 05/05/1990 10 Km Kastamonu Onaylanmadı
52 Deniz Balçık Erkek 06/05/1991 10 Km FERDİ Samsun Onaylanmadı
43 BARIŞ BALTACI Erkek 12/09/1982 10 Km FERDİ Zonguldak Onaylanmadı
79 Mesut Barın Erkek 01/12/1993 10 Km Kastamonu Onaylanmadı
34 Ahmet Bayram Erkek 01/10/1974 10 Km Manisa büyuk şehir belediye spor Manisa Onaylanmadı
21 Emine Beşler Çeber Kadın 19/05/1982 10 Km FERDİ Ankara Onaylanmadı
73 Yaşar Bıçakçı Erkek 01/06/1963 10 Km İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü İstanbul Onaylandı
102 Serkan BOĞAHAN Erkek 15/08/1980 10 Km FERDİ Kocaeli Onaylanmadı
63 Muhammed Ali Büyük Aydın Erkek 01/01/1996 10 Km FERDİ Kastamonu Onaylandı
71 Melis Nesrin Büyük Aydın Kadın 01/01/1996 Halk Koşusu FERDİ Kastamonu Onaylandı
66 Necip Erdem ÇAĞLAR Erkek 04/03/1981 10 Km FERDİ Samsun Onaylandı
67 Ülkü ÇAĞLAR Kadın 13/05/1977 Halk Koşusu FERDİ Samsun Onaylandı
54 ahmet cak Erkek 14/07/1987 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
60 UMUT ÇAKMAK Erkek 16/05/1999 10 Km FERDİ Ankara Onaylandı
37 Hasan Cansu Erkek 01/01/1980 10 Km Trabzon Onaylanmadı
36 AHMET ÇEÇEN Erkek 10/10/1956 Halk Koşusu İnebolu Gençlik ve Spor Kulübü Kastamonu Onaylandı
16 Mecit ÇELEBI Erkek 01/06/1967 10 Km FERDİ Kilis Onaylanmadı
111 ALP ÇELİK Erkek 25/05/1982 10 Km VAKIFBANK Kastamonu Onaylanmadı
7 Tolga Çetinkaya Erkek 20/04/1985 10 Km FERDİ İstanbul Onaylanmadı
15 Muzaffer Ceyhan Erkek 01/01/1966 10 Km Ankara Onaylandı
47 Tunahan CEYHUN Erkek 01/08/2000 10 Km Kahramanmaraş Onaylanmadı
80 Erkan Çiftçi Erkek 05/07/1990 10 Km Jandarmagücü Ankara Onaylanmadı
30 Rahime Çotuk Kadın 06/05/1978 10 Km FERDİ Bursa Onaylanmadı
114 RIZA DEMİR Erkek 01/03/1949 10 Km FERDİ Ankara Onaylanmadı
61 Fırat Duvarcı Erkek 03/08/1995 Halk Koşusu FERDİ Kastamonu Onaylandı
18 Mustafa EKSERİ Erkek 01/06/1958 10 Km Kapadokya kaplanları Nevşehir Nevşehir Onaylanmadı
17 Tahir ELÇİ Erkek 12/06/2004 10 Km Şahi Edirne Onaylanmadı
101 İbrahim Emmedik Erkek 03/07/1973 10 Km Kayıtsız Şartsız Ankara Onaylanmadı
24 GÜROL ERCEBE Erkek 13/09/1981 Halk Koşusu İnebolu Gençlik ve Spor Kulübü Kastamonu Onaylandı
10 ADNAN GAZAN Erkek 11/03/1960 10 Km Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
11 SEHER GAZAN Kadın 01/05/1966 10 Km Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
108 Talha Eren Gökçen Erkek 03/07/1999 10 Km İstanbul Onaylanmadı
26 Sıtkı Gönen Erkek 25/02/1962 10 Km Afşin Eshab-ı Kehf Koşu Grubu Kahramanmaraş Onaylanmadı
35 AYDIN GÖVEN Erkek 20/10/1976 10 Km DMO Bursa Onaylanmadı
92 Adnan Gül Erkek 07/07/1961 10 Km İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü İstanbul Onaylandı
32 Ayhan Gündoğdu Erkek 31/12/1973 10 Km FERDİ İstanbul Onaylanmadı
45 Meryem Gündoğdu Kadın 10/10/1984 10 Km PTT Spor kulübü Ankara Onaylanmadı
93 Gülay Gündoğdu Kadın 01/12/1978 10 Km FERDİ Ankara Onaylanmadı
97 FÜSUN GÜRTEKİN Kadın 30/05/1974 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
98 Aslı Zülal Gürtekin Kadın 25/01/1998 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
113 Sema Güvendağ Kadın 30/04/1980 10 Km Tekirdağ Onaylanmadı
103 Altan KALAYCI Erkek 05/09/1983 10 Km FERDİ Kastamonu Onaylanmadı
59 Ufuk Kara Erkek 14/12/2002 10 Km İnebolu Gençlik ve Spor Kulübü Kastamonu Onaylanmadı
77 Orhan Karacaoğlu Erkek 01/03/1963 10 Km İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü İstanbul Onaylanmadı
13 Suleyman Karahan Erkek 10/06/1978 10 Km FERDİ Ankara Onaylanmadı
118 Çoşkun Karahasan Erkek 23/07/1987 Halk Koşusu Kastamonu Onaylanmadı
53 Alparslan Karaman Erkek 26/03/2000 10 Km FERDİ Samsun Onaylanmadı
46 Ferat Karasülüman Erkek 10/04/1985 Halk Koşusu FERDİ Kastamonu Onaylandı
29 Kerem Karay Erkek 27/03/1979 10 Km İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü İstanbul Onaylanmadı
105 Bekir Karayel Erkek 04/08/1982 10 Km FERDİ Ağrı Onaylanmadı
94 Emine Kartal Kadın 01/07/1986 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
70 Haluk Kaya Erkek 01/01/1963 Halk Koşusu İnebolu Gençlik ve Spor Kulübü Kastamonu Onaylandı
117 ZUHAL KAYA Kadın 30/07/1989 10 Km FERDİ Karaman Onaylanmadı
40 MEHMET KAYAÇAL Erkek 15/03/1989 Halk Koşusu Galatasaray Spor Kulübü Kastamonu Onaylandı
56 yılmaz keskin Erkek 03/02/1964 10 Km Keskince İstanbul Onaylanmadı
64 Birsen Kılıç Kadın 30/11/1965 10 Km İzmir Masterler Atletizm Kulübü İzmir Onaylanmadı
12 Bünyamin KILIÇASLAN Erkek 17/02/1958 10 Km İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Kırşehir Onaylanmadı
2 Servet Kılınçaslan Erkek 03/08/1988 10 Km FERDİ Zonguldak Onaylandı
4 Halit KOÇLOĞ Erkek 01/03/1970 10 Km FERDİ İstanbul Onaylanmadı
1 AYŞE KÜÇÜK Kadın 02/02/1983 10 Km FERDİ Bursa Onaylanmadı
49 Necati Kukul Erkek 08/10/1958 10 Km FERDİ Mersin Onaylandı
14 Hüseyin KUMRU Erkek 18/01/1969 10 Km İNEBOLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Kastamonu Onaylanmadı
100 Serdar KURŞUN Erkek 25/02/1980 10 Km Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gaziantep Onaylanmadı
104 RAFET MANYAS Erkek 16/09/1988 10 Km FERDİ İstanbul Onaylanmadı
44 Dürdane Mısırlı Kadın 25/07/1972 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
116 ünal münüklüoğlu Erkek 10/01/1982 10 Km İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Kocaeli Onaylanmadı
23 Ertaç Muş Erkek 18/01/1977 10 Km FERDİ Karabük Onaylanmadı
83 Mükremin Nas Erkek 30/09/1977 10 Km Ankara Onaylanmadı
89 MURAT OLCAY Erkek 24/10/1964 10 Km FERDİ Ankara Onaylanmadı
31 Hasan Bülent Onaran Erkek 08/07/1963 10 Km Adana Onaylandı
33 Nazife Onay Kadın 10/07/1999 10 Km KIRIKKALE GSİM SK Kırıkkale Onaylanmadı
81 Ali Olgun ORKIZ Erkek 30/09/1968 10 Km FERDİ Zonguldak Onaylanmadı
38 Ömer Said Öz Erkek 06/07/2004 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
39 Yıldırım Öz Erkek 06/12/1972 Halk Koşusu FERDİ Kastamonu Onaylandı
62 FİLİŹ ÖZCAN Kadın 19/07/1968 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
5 Sedat Özdemir Erkek 08/09/1999 10 Km FERDİ Afyon Onaylanmadı
58 SALİH ÖZER Erkek 10/12/1971 Halk Koşusu İnebolu Gençlik ve Spor Kulübü Kastamonu Onaylandı
119 AYŞE ÖZGÜVEN Kadın 13/07/1977 10 Km Van Onaylanmadı
3 nihat özkaymak Erkek 01/12/1971 10 Km Tunç Eğitim Kültür Spor Kulübü Niğde Onaylanmadı
27 Halil Özsoy Erkek 10/05/1980 10 Km Çorum Gençlik Spor Kulübü Çorum Onaylanmadı
90 Hüseyin İbrahim Öztürk Erkek 25/07/2000 10 Km Sinop Onaylanmadı
91 Uğur Peker Erkek 03/05/1991 10 Km Kastamonu Onaylanmadı
82 Mehmet Polat Erkek 11/04/1989 10 Km Fark boks spor kulübü Şanlıurfa Onaylanmadı
110 Ali Potuk Erkek 11/04/1964 10 Km Konya Onaylanmadı
84 Salim ŞAHİN Erkek 25/10/1970 10 Km Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Ankara Onaylanmadı
50 Gullu Şahin Akgul Kadın 20/08/1971 10 Km FERDİ İstanbul Onaylanmadı
95 ERDAL SALAMOĞLU Erkek 11/10/1975 Halk Koşusu Kastamonu Onaylandı
28 Recep Sarı Erkek 11/05/1981 10 Km FERDİ Kocaeli Onaylandı
65 MUSTAFA SELAMET Erkek 26/10/1952 10 Km İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü İstanbul Onaylandı
72 HÜSEYİN KEREM ŞENAL Erkek 28/09/1983 10 Km İstanbul Onaylanmadı
96 Ali ŞİMŞEK Erkek 01/03/2000 10 Km Kütahya Onaylanmadı
115 hakan şimşek Erkek 01/01/1983 10 Km Kocaeli Onaylanmadı